CorelDRAW | Verzia 2021 prichádza – novinky a vylepšenia + VIDEO

TLAČOVÁ SPRÁVA: Spoločnosť Corel predstavuje novú produktovú radu CorelDRAW 2021, ktorá zahŕňa profesionálny grafický softvér CorelDRAW® Graphics Suite 2021. Nová sada je k dispozícii pre Windows a Mac a zameriava sa na spoluprácu a prístup k nástrojom novej generácie, ktoré zjednodušujú proces tvorby a kontroly návrhov. Podporuje kreativitu s flexibilným návrhárskym prostredím, ktoré užívateľom umožňuje mať projekty vrátane ich jednotlivých prvkov pod úplnou kontrolou. S pokročilými možnosťami pre ilustrácie a úpravy fotografií môžu návrhári naplniť svoje jedinečné kreatívne vízie v rekordnom čase. S ohľadom na neustále sa meniace pracovisko je teraz aplikácia CorelDRAW.app ™ optimalizovaná aj pre dotykové ovládanie a novo dostupná pre iPad, čo profesionálnym grafikom umožňuje predviesť svoju kreativitu odkiaľkoľvek a prakticky na akomkoľvek zariadení.

„Spôsob, akým pracujeme, sa zmenil oveľa rýchlejšie, než si ktokoľvek mohol predstaviť, a sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 sa tejto výzve stavia čelom. Nikdy nebolo tak dôležité byť v kontakte, preto naše nástroje pre spoluprácu umožňujú tímom zdieľať inšpiráciu a spätnú väzbu v reálnom čase, či už sú na druhej strane mesta, alebo druhej strane sveta, „hovorí John Falsetto, vedúci správy produktov oddelenie grafiky a produktivity. „Preskúmali sme pracovné postupy užívateľov a vykonali rozsiahla vylepšení naprieč sadou, aby sme pomohli návrhárom pomôcť prejsť od nápadov k finálnemu výstupu v rekordnom čase.“

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021, ktorá ponúka nástroje pre vektorové ilustrácie, sadzbu a typografii, úpravy fotografií a mnoho ďalšieho, zjednodušuje zložité pracovné postupy a ponúka návrhárom úplnú kontrolu pri tvorbe ich najlepších prác – vo Windows, na Macu, webu a mobilných zariadeniach. Medzi hlavné výhody sady CorelDRAW s ohľadom na spoluprácu, produktivitu a dokonalé výsledky patria:

Efektívne nástroje pre spoluprácu novej generácie umožňujú zostať tvorcom v kontakte, mať projekty pod kontrolou a spolupracovať odkiaľkoľvek a v reálnom čase.

NOVINKA! Dashboard: Panel dashboard v aplikáciách CorelDRAW® 2021 a CorelDRAW.app funguje ako centrum spolupráce, obsahuje všetky súbory návrhu v cloude a po jedinom kliknutí zobrazí náhľad, počet členov tímu a komentárov a stav projektu. Umožňuje zdieľať návrhy priamo z aplikácie CorelDRAW 2021 bez nutnosti otvárania jednotlivých súborov.

NOVINKA! Živé komentáre: Recenzenti a schvaľovatelia teraz môžu pridávať komentáre a poznámky k dokumentu v aplikácii CorelDRAW.app a spätná väzba sa okamžite zobrazí v pracovnom súbore autora návrhu v aplikácii CorelDRAW 2021 v systéme Windows alebo Mac. Zdieľanie poznámok a komentárov v reálnom čase eliminuje oneskorenia a zrýchľuje proces schvaľovania.

NOVINKA! Integrácia s Microsoft Teams: Firemné zákazníci môžu zobrazovať a upravovať súbory návrhu v aplikácii CorelDRAW.app pre Teams. Aplikácia umožňuje prihlásenie k korporátnemu konta Microsoft 365 a vytváranie nových návrhov a spoluprácu na kontrole návrhov s členmi tímu priamo v rámci kanálov Teams. Zbrusu nová flexibilná návrhárska plocha umožňuje používateľom pracovať efektívnejšie a získať väčšiu kontrolu nad projektmi a prvky.

NOVINKA! Zobrazenie viac stránok: Umožňuje zobrazovať, spravovať a upravovať všetky digitálne prvky projektu v jednom zobrazení. Možné presúvať a kopírovať objekty medzi stránkami, porovnávať návrhy vedľa seba a voľne posúvať a organizovať stránky.

NOVINKA! Ukotviteľné panel / inšpektor Stránky: Zobrazuje všetky stránky návrhu v novom zobrazenie mriežky miniatúr, ktoré uľahčuje správu a radenie stránok. Umožňuje prechádzať projekt, pridávať, odstraňovať a premenovávať stránky a jediným kliknutím prepínať režimy medzi zobrazením jednej stránky a novým zobrazením viacerých stránok.

NOVINKA! Vývoz viac prvkov: S flexibilnými možnosťami výstupu stránok a objektov šetrí čas, a navyše umožňuje vytvoriť prispôsobený zoznam prvkov pre export jediným kliknutím. Umožňuje exportovať rovnaký prvok návrhu v rôznych veľkostiach, rozlíšeniach a formátoch naraz, čo je ideálne pre návrhy webových a mobilných aplikácií, alebo ľahko exportovať niekoľko položiek s použitím identického nastavenia. Umožňuje odosielať stránky alebo objekty do rôznych štandardných formátov, vrátane PDF. Pokročilé funkcie pre ilustrácie ponúkajú ohromujúce výsledky v rekordnom čase a s presnými možnosťami sadzby a inovatívne nástroje zjednodušujú komplikované pracovné postupy.

NOVINKA! Perspektívne kreslenie: Umožňuje kresliť objekty alebo ilustrované scény v perspektíve rýchlejšie a ľahšie. K výberu ponúka jednoúbežníkovú, dvojúbežníkovú alebo trojúbežníkovú perspektívu, nakresliť alebo pridať existujúcu skupinu objektov na zdieľanej rovine perspektívy a voľne presúvať a upravovať objekty bez straty perspektívy. VYLEPŠENIE! Vodiace linky a nová funkcia Chytať seba samého: Umožňuje spravovať vlastné vodiace linky a prepínať pohľady z globálneho merítka na rozmery stránky jediným kliknutím. S funkciou Chytať seba samého navyše možno rýchlo a presne presúvať a transformovať prvky návrhu s novou možnosťou vypínať a zapínať