V prípade, že ste sa rozhodli absolvovať niektorú z našich vzdelávacích aktivít, postupujte nasledovne:

  1. Stiahnite si z nasledujúceho linku nižšie prihlášku. Prihláška je elektronicky vyplňovateľný formulár PDF a tak vám stačí vyplniť ju v bežnom bezplatnom programe Adobe Reader. Súčasťou prihlášky Obchodné zmluvné podmienky a jednoduchý Dotazník, v ktorom nám niečo prezraďte o sebe -:)
  2. Následne odošlite vyplnenú prihlášku aj prílohy z vašej emailovej adresy na: info@mlearning.sk (v prípade ak sa vám z nejakého dôvodu nepodarí prihlášku vyplniť, pokojne napíšte jednoduchý email s údajmi a textom prihlášky). Vyplnením a odoslaním prihlášky zároveň vyjadrujete súhlas s Obchodnými a zmluvnými podmienkami.
  3. Po prijatí prihlášky vám predbežne rezervujeme miestoo a vystavíme elektronickú verziu predfaktúry, ktorú zašleme na váš email, spolu s inštrukciami k platbe.
  4. Po prijati platby (alebo zaslaní skenu o realizovaní úhrady) vám garantujeme miesto na kurze, zriadime vám konto v našom vzdelávacom systéme a pridelíme príslušné multimediálne podklady, cvičné súbory a úlohy.
  5. Na prvom stretnutí v učebni obdržíte papierovú verziu faktúry.

DOWNLOAD:

Stiahnite si vyplňte Prihlášku na kurz (obsahuje aj Obchodné a zmluvné podmienky a Dotazník: 
>> 2020 Prihlaska_Kurz Studium DigitalDesign sk

(Poznámka: Požiadavky na naše kurzy a rekvalifikácie cez EU projekty KOMPAS+ alebo REPAS + nájdete v samostatnej sekcii REKVALIFIKÁCIE: KOMPAS+ a REPAS+). 

 

Be the first to comment

Leave a Reply