Uvažujete o skutočne širokej digitálnej kvalifikácii naprieč odbormi designu? Práve pre vás sme pripravili možnosť absolvovať kompletný semestrálny akreditovaný program Digitálny dizajn a multimédiá, ktorý zahŕňa všetky štyri ponúkané odbory:

V prípade, že sa chcete rekvalifikovať najpodrobnejšie a najhĺbkovejšie, ako sa to len dá, využite možnosť absolvovať všetky štyri odbory – spolu s úvodným prípravným modulom celý program trvá 232 hodín a je rozpísaný na 6-10 týždňov vzdelávania, podľa zvolenej intenzity. Program má semestrálny rozsah. Vaše výstupné vzdelanie však bude zasahovať do týchto oblastí digitálneho dizajnu – graphic design, pagedesign, webdesign, interactive design a multimedia design.

Všetky informácie o obsahoch a osnovách jednotlivých odborov nájdete na linkoch vyššie, prípadne v hlavnom menu tohto portálu.Veríme, že mnohých z vás takáto ponuka poteší a zúčastníte sa! Kurz je náročný a čaká nás veľa práce, ale aj dobrej nálady a kreativity!

Forma vzdelávania:  kombinovaná

  • PREZENČNE – v učebni Košice (výklad, nácvik, ukážky, simulácie, dizajnérske rozbory projektov, tipy a triky, vaše otázky a odpovede),
  • LIVE – prezenčne online stretká (výklad, nácvik, ukážky, dizajnérske rozbory projektov, konzultácie, pokročilé témy)
  • LMS – kurzy v online učebni (doplnkovo) (prípravné témy, teórie, predmety, prierezové softvérové videokurzy, cvičenia a zadania)

Rozsah kurzu:  232,00 hodín / 6-10 týždňov
Prístup do vzdelávacieho systému: áno, prípravné multimediálne prednášky, prierezové videokurzy, cvičenia a zadania, >> VSTUP
Prax v učebni prezenčne: áno, celodenné stretká v učebni v Košiciach – rozpis vopred,
Online konzultácie prezenčne: áno, prezenčne online (videokonfera, zdieľanie obrazoviek) – rozpis vopred
Spätná podpora po skončení štúdia: áno – bezplatne: poradenstvo, konzultácie, prístup do online systému, pomoc s prvými zakázkami, poradenstvo
Prístup do študijnej knižnice: áno, >> zoznam študijných kníh na zapožičanie
Akreditácia: áno, MŠ SR, 3415/2015/39/1,
Forma záverečnej skúšky: test (180 otázok k 4 odborom) + obhajoba záverečnej práce (výstupy z jednotlivých AKR alebo digitálny set)
Cena kurzu:  960 €
Možnosť hradiť cez REPAS+ alebo KOMPAS+: áno, >> info a prihláška TU
Možnosť na splátky pre účastníkov: áno, >> info a prihláška TU

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:
tel. 0948 203 003, email: info@mlearning.sk