Naše vzdelávacie aktivity môžete absolvovať v niekoľkých formách. Väčšinou ich kombinujeme podľa potrieb a vašich možností tak, aby bol každý vzdelávací program pre vás prístupný kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek -:)

Naše semestrálne akreditované odbory prebiehajú veľmi podobne ako bežné vysokoškolské semestre. Účastníci absolvujú prezenčné stretká PREZENČNE v učebni, ku ktorým pridávame aj online stretká naživo  LIVE a do tretice, k nepretržitej dispozícii máte aj samostatnú prípravu v online učebni z videokurzov, ktoré sa realizujú formou LMS.

Bližší popis:

Praktické stretnutia v učebni >> PREZENČNE

Klasické prezenčné stretnutia v učebni v Košiciach, v našom školiacom stredisku na Skladnej 38. Preberáme najmä výklad, praktické ukážky, projekty, dizajnérske rozbory, nácvik, pokročilé témy, tipy a triky, vaše otázky a odpovede. Plne vybavená učebňa poskytuje priestor pre 5 – 12 účastníkov. Samozrejmosťou je u nás ochota, individuálny prístup, flexibilné podmienky realizácie, prispôsobenie termínov.

Online výučba naživo >> PREZENČNE LIVE

V tejto forme ide o klasické prezenčné vzdelávanie tak, ako keby sme boli v učebni, akurát nesedíme v spoločnej miestnosti, ale výučba a prax prebieha v reálnom čase, cez internet, pomocou programu Google Hangouts. Lektor a účastníci si dohodnú rozpis online stretnutí a vzdelávanie následne prebieha naživo (LIVE) – výklad učiva, nácvik, ukážky, designérske rozbory, zdieľanie obrazoviek, cvičných podkladov, konzultácie k projektom a podobne. Výhodné najmä pre vzdialenejších účastníkov, alebo pracovne či rodinne zaneprázdnených, ktorí v tejto verzii nemusia nikam cestovať a predsa sú organizovaní a vzdelávaní, akoby boli na klasickom stretnutí v učebni.

Online kurzy s lektorom >> LMS

Samostatné / dištančné vzdelávanie sa z multimediálnych podkladov (elearningové kurzy, videotutoriály, multimediálne prednášky s teóriami, ebooky, cvičné podklady, elektronické testy, úlohy) v našom vzdelávacom systéme LMS (online učebni). Študujtete vtedy, kedy vám to vyhovuje a vlastným tempom. Nikam necestujete, zostávate doma, prístupné máte obsahy nonstop. K dispozícii máte neustálu podporu lektora pre riešenie otázok, konzultácie, pomoc formou online stretnutí LIVE.

Ďalšie možnosti vzdelávacieho systému LMS

Našaonline učebňa – vzdelávací systém LMS (learning management system) – nám však slúži aj ako veľmi účinná a efektívna pomôcka na klasických prezenčných a akreditovaných kurzoch – v rámci kombinovaného vzdelávania používame tento spôsob hlavne na predvzdelávacie a dovzdelávacie aktivity účastníkov, pre prípady neúčasti na výučbe, alebo požiadavky individuálneho tempa účastníka a podobne.

Kombi vzdelávanie: PREZENČNE + LIVE + LMS

Ako sme už spomínali vyššie, najčastejšou realizáciou bývajú zmiešané, teda kombinované formy vyššie spomenutých možností. Tie poskytujú maximálnu flexibilitu a variabilitu riešení a ponúkajú vám pri vzdelávaní vysoký komfort.

Online webináre – Community Club

Online webináre a nepretržitá FB podpora pre absolventov našich kurzov v uzavretej neverejnej skupine: https://www.facebook.com/groups/digitaldesignsk/. Požiadajte o členstvo a užívajte si výhody dovzdelávania, poradenstva, konzultácií, diskusií, motivácie, inšpirácie atď.

Individuálne vzdelávanie

Je variantou kombinovaného vzdelávania s tým, že aktivity neprebiehajú skupinovo, ale individuálne. Prezenčná výučba prebieha PREZENČNE LIVE a/alebo LMS.

Softvérová výbava a alternatívy

  • Adobe Creative Cloud 2020 (CC): Acrobat, InDesign, Illustrator, Photoshop, Animate / Flash, Dreamweaver, After Effects, Premiere Pro, Audition, Captivate,
  • iSpring Suite 9: Presenter, QuizMaker, TalkMaster, CamPro, Visuals, Flip,
  • CorelDRAW X8,
  • QuarkXPress 2019,
  • Affinity 2019: Designer, Photo, Publisher (beta),
  • MS Office 2019: Word, Excel, PowerPoint.

K týmto programom sme v prípade vášho záujmu schopní poskytnúť výuku v alternatívnych bezplatných softvéroch (freeware): GIMP, Scribus, Inkscape a Libre Office.

ucebna

Be the first to comment

Leave a Reply