InDesign Magazine: Nové vydanie č. 89 je zverejnené, čo tak skúsiť ACA exams?

Či už je InDesign vašim chlebíkom každodenným, alebo ho máte radi nielen pracovne ale aj osobne, istotne vás poteší najnovšie vydanie InDesign Magazine, ktorý je celosvetovou komunitnou alfou pre každého ortodoxného indizajnistu. Aktuálne č. 89 prináša informácie o tom, ako svoje zručnosti priviesť k dokonalosti a podujať sa na skúšky Adobe Certified Associate (ACA).

Ak zatiaľ vôbec netušíte o čom hovorím, mrknite sa na portál InDesign Secrets – www.indesignsecrets.com – a ak ešte  nie ste u nich plateným členom, plaťte a začleňte sa! Získate tak exkluzívny obsah InDesign magazine, a to tak aktuálneho čísla ako aj všetkých 88 dozadu a 12 nasledujúcich dopredu. A celú kopu ďalších vecičiek k priebežnému edukačnému rozvoju aj praktickej práci v InDesigne.

Ak sú všetky tieto méty pre vás ešte privzdialené a hodláte pilovať základné a pokročilé témy InDesignu, sadzby a typografie, na vašej osobnej ceste za master skills môžete využiť aj naše kurzy – či už InDesign – podrobný softvérový tréning, alebo komplexný akreditovaný odbor AKR2 Kompozícia, layout, sadzba. Osvietenie následne určite príde -:)

-ver-

Be the first to comment

Leave a Reply