Humenskí STEPASIDE si vytvorili na našom kurze booklet k novému albumu

Na začiatku bolo písmeno S, nakreslené v skúšobni na kolene. Perom na papier. Z tohto podkladu vznikla potlač na disk v Illustratore a nakoniec,  výsledkom je okrem hudobnej produkcie aj vizuálna identita hudobnej skupiny STEPASIDE z Humenného.  Člen skupiny a účastník nášho kurzu Juraj Behún u nás spoznal InDesign a veľmi sa mu zapáčili možnosti vytvárať rôzne tlačoviny.

Keďže na našich kurzoch preferujeme, aby sa účastníci učili na vlastných projektoch a napájali tak vedomosti z kurzu priamo do vlastnej praxe a reality, šikovný hudobník vytvoril na kurze book k novému albumu a k nemu všetky podklady – textúru, fotografie, element S a príslušné texty. Výsledok ich počinu sme nakoniec mali možnosť vidieť a omakať u nás v učebni, pretože na poesledné stretnutie už Juraj priniesol rovno hotový produkt. Vy si ho pozrite aspoň ako listovací digitálny booklet. Stačí kliknúť na vonkajšie rohy stránok a listovať.

Samozrejme, ako designér mieni nielen vyštartovať, ale aj pokračovať. Prajeme teda veľa úspechov v hudobnom aj dizajnérskom umení -:)

Booklet: >>stepaside (SWF, 3,2MB)

Be the first to comment

Leave a Reply