Zo železničnej / autobusvej stanice v Košiciach sa k nám dostanete autobusom č.16 smer sídlisko Železníky. Vystúpite na zastávke pri Slovenskej televízii na Rastislavovej ulici. Po vystúpení z autobusu prídete ku križovatke, v ktorej rohu je budova Slovenskej televízie. Zabočíte a prejdete popri nej smerom hore rovno, teda po. Asi po 300 metroch bude po ľavej strane ulice budova OfficeHouse, Skladná 38, v ktorej sídlime na prízemí. Tu je náhľad – mapy Google: https://goo.gl/maps/oJxhSYvCeYWUjL1i8

Vybavenie a zázemie:

Sídlime v rekonštruovaných priestoroch  kancelárskeho domu s plnou výbavou pre pohodlné vzdelávanie sa a prácu. Okrem štandardných služieb je k dispozícii aj kuchynka, mikrovlnka, šatňa, sprcha, internet a bezplatné parkovanie pri budove.

Coworking – kreatívne stoličky

V našich priestoroch ponúkame 4 miesta pre coworkingových spolupracovníkov formou kreatívnych stoličiek. Ak máte záujem, kontaktujte nás a môžete tak získať možnosť pracovať v našich priestoroch za vlastným stolom, za výhodnú cenu. Ponuka platí pre občasné využívanie ale aj pravidelné celoročné sedenie.

Krátkodobý prenájom

V našich priestoroch máte možnosť využiť priestory našej učebne so všetkými službami pre poriadanie školení, seminárov, prezentácií a iných krátkodobých akcií a podujatí, aj pravidelne.

Kontakt pre viac informácií:
Jaroslav VErlík
te. 0948 203 003
info@digitaldesign.sk