Opäť otvárame ročné štúdium grafiky, designu a multimédií – od 17.09.2020

Aj v školskom roku 2020 – 2021 sme sa rozhodli od 17.09.2020 otvoriť ročné dvojsemestrálne štúdium grafiky, digitálneho designu a multimédií. 

Štúdium vždy prebehne obdobnou formou ako nadstavbové externé vysokoškolské štúdium (letný a zimný semester). Účastníkov štúdia teda čakajú týždne a mesiace, plné praktických stretiek a tréningov v učebni, ktoré budeme pretkávať online výučbou, prácou na študijných projektoch formou superpraxe, ako aj výstupným testovaním – certifikáciou nadobudnutých vedomostí a zručností.

Štúdium prebehne garantovane, nakoľko už teraz evidujeme dostatočný počet prihlášok. Stále však máme ešte aj voľné miesta.

Všetky informácie k štúdiu nájdete tu: https://www.mlearning.sk/akr1234-spe2-superprax-rocne-dvojsemestralne-studium-grafiky-designu-a-multimedii/

Čo povedali o štúdiu tohtoroční absolventi 2019/2020

Dobrý deň, tak ja som Vám chcela poďakovať že ste takýto dlhý kurz otvorili. Keď som ho objavila na nete bolo to ako svetlo na konci tunela. Pre mňa to bol jediný kurz, do ktorého sa oplatilo investovať presne kvôli praxi a možnosti sa skoro rok vzdelávať. After Effects bol za mňa pecka ďakujem, mám sa s čím hrať a zvyšok mám ako solídny základ do sveta grafiky kde sa už nebojím zapojiť. Otvorili sa mi vďaka tomuto kurzu dvere, v ktoré som ani nedúfala. Už to len musím zužitkovať. Ďakujem
Zuzana Fedoríková, absolvent ročného AKR1234+PRAX+CERTIF, Košice, júl 2020

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať, že ste mi rozšírili obzory vo svete IT. S priebehom kurzu som bol nadmieru spokojný, naučil som sa toho veľa. Pokazila to akurát tá situácia okolo koronavírusu kedy sa všetko pribrzdilo, ale nakoniec sme to úspešne dobojovali.
Štefan Gutter, absolvent ročného AKR1234+PRAX+CERTIF, Bardejov, júl 2020