Zaujímate sa o 3D grafiku? Softvér Cinema 4D Prime je práve v 40% zľave!

V prípade, ak aktuálne alebo perspektívne smerom do budúcnosti ,,pokukávate“ po možnostiach pracovať v 3D grafických programoch, známy softvér Cinema 4D je aktuálne ponúkaný českým dodávateľom Digital Media v 40% zľave za nákup novej licencie. Pomocou Cinema 4D Prime môžete vytvárať 3D grafiku, animácie, vizualizácie, textúry, 3D kreslené objekty alebo modelovania, pre mnohé zaujímavé odvetvia v grafickom dizajne a priemysle.

S legendárnou jednoduchosťou použitia, rýchlosťou a profesionálnymi výsledkami je CINEMA 4D Prime ideálnym riešením pre grafických dizajnérov, ktorí sa chystajú rozšíriť svoje portfólio o 3D grafiku a animácie. Užívateľské rozhranie CINEMA 4D Prime je navrhnuté tak, aby vám čo možno najviac uľahčilo vstup do sveta 3D grafiky. Je intuitívne a rad ovládacích prvkov zodpovedá štandardom, ktoré poznáte zo sveta 2D. Pre zákazníkov z nášho regiónu navyše ponúkame zadarmo dostupnú českú lokalizáciu a výukové materiály.

Ponuku produktov Cinema 4D aj s českou lokalizáciou rozhrania nájdete tu: http://www.cinema4d.cz/produkty/maxon/cinema-4d-prime/

Be the first to comment

Leave a Reply