Ponuku našich softvérových kurzov obohatíme o produkty Corel Draw a PhotoPaint

Už v blízkom období obohatíme ponuku našich Softvérových kurzov, ktoré sa u nás doposiaľ ,,točili“ najmä okolo aplikácií Adobe, o konkurenčné portfólio softvérov pre grafiku a dizajn – od spoločnosti Corel. Ide najmä o veľmi známy a používaný Corel Draw (vektorová grafika a zlom) a Corel PhotoPaint (bitmapová grafika a maľovanie).

Chceme tak výjsť v ústrety aj tým záujemcom o naše kurzy, ktorí z nejakých dôvodov nemôžu alebo nechcú prejsť na cloudový režim predplatného za softvéry, ktorý je v súčasnosti jediným možným riešením u Adobe. Corel namiesto toho ponúka možnosť zakúpenia jednak trvalých licencií, ale aj spomínaného predplatného a tak si užívateľ vyberie, čo mu viac vyhovuje. Úroveň aplikácií od Corelu sa pohybuje v škále ,,poloprofesionálny-profesionálny“, čo však nie je na škodu, pretože cieľová skupina užívateľov existuje –  o trvalé licencie je totiž záujem predovšetkým u menších spoločností, občasných grafikov a dizajnérov, študentov, alebo takých používateľov, ktorí nepracujú naprieč celou škálou cieľových médií, nepotrebujú neustále upgrady, ale volia menej nákladné riešenia (zamestnanci vo firmách a podobne). Zaujímavosťou je, že v najnovšom balíku Corel Graphic Suite s označením X7 je možnosť pre ,,opustených“ užívateľov sád Adobe Creative Suite (posledné trvalé licencie produktov Adobe), ktorí prejdú na produkty Corel, prispôsobiť si rozhranie programov Corelu tak, ako ich používali v Creative Suite, čiže aby sa im prechod čo najviac spohodlnil.

K našim softvérovým kurzom ku produktom od Corelu sme ,,prikúpili“ doménu www.corel.sk, aby sme vám uľahčili prístup k týmto kurzom ,,na jeden klik“ – teda zadaním www.corel.sk, čo vás automaticky nasmeruje na ponuky kurzov ku programom Corelu. Nemusíte tak prehľadávať pomerne rozsiahle súhrnné ponuky v hlavnom menu.

Iba dodávame že v podobnom duchu u nás máme  nasmerované a v prevádzke domény www.illustrator.sk (smeruje na kurzy Adobe Illustrator a dizajnu propagačnej grafiky), www.dreamweaver.sk (smeruje na kurzy webdizajnu a tvorby webstránok), www.acrobat.sk (smeruje kurzy predtlačovej prípravy a DTP), alebo www.powerpoint.sk (smeruje na rovnomenný softvérový výcvik a kurzy mLearning dizajnu).

Ďalšie domény pre vás priebežne vychytávame, ak sa náhodou uvoľnia do verejnej ponuky voľných domén -:)

-red-

Be the first to comment

Leave a Reply