OZNAM | Od 25.3.2020 spúšťame nové termíny kurzov formou online Prezenčne LIVE

Z doposiaľ zverejnených informácií je úplne zjavné, že problém koronavírusu bude problémom dlhodobým a nevyrieši sa v dohľadnej dobe znovupovolením vzdelávania v klasickej učebňovej forme. Je to zlá správa pre záujemcov / účastníkov našich kurzov, ktorí prichádzajú na vzdelávanie prostredníctvom projektov cez KOMPLAS+ a REPAS+. Pre nich je pozastavené do odvolania prijímanie a posudzovanie žiadostí Úradmi práce.

Pre ostatných kurzistov však máme dobrú správu – keďže náš portál DigitalDesign.sk má vo svojich vzdelávacích aktivitách pevne zakotvenú formu kombinovaného vzdelávania (prezenčne v učebni + prezenčne online s lektorom), po týždňovej prestávke sme sa rozhodli, že  otvoríme nové termíny kurzov, ktoré budú prebiehať výlučne formou online PREZENČNE LIVE – teda online stretká s lektorom, na ktorých prebieha výuka úplne identickým spôsobom ako v učebniach, avšak z domu cez internet. Máme s tým bohaté skúsenosti a k tejto výučbe máme k dispozícii aj rozsiahlu online učebňu s desiatkami profesionálnych videokurzov, toeretických aj praktických výukových aplikácií a cvičných podkladov. Viac info o formách vzdelávania nájdete tu: https://www.mlearning.sk/realizacia/. Prihlášku na kurz apostup nájdete tu: https://www.mlearning.sk/prihlaska/

Od 25.3.2020 teda:

  • účastníkom prebiehajúcich kurzov transformujeme rozpis stretiek na čisto online termíny, aby sme riadne dokončili vzdelávanie.
  • pre nových záujemcov – ak chcete využiť voľné ,,korona dni“ činorodo, máte jedinečnú možnosť absolvovať naše kurzy vyššie spomínaným spôsobom a metódami. Aktuálne termíny našich kurzov nájdete v úplne pravom stĺpci nášho portálu. 

Verím že vás ponuka zaujme a spoločne využijeme čas kreatívne, užitočne a pozitívne.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

tel. 0948 203 003
info@digitaldesign.sk