OZNAM | Hľadáme dvoch grafikov do nášho projektu coworkingu v Košiciach

Máte záujem naštartovať svoju kariéru ako grafici? Chcete získať svoj vlastný priestor v našom Inštitúte digitálneho designu a multimédií v Košiciach? A zároveň získať zákazky a pravidelne sa vzdelávať?

Do nášho projektu malého coworkingu v Košiciach hľadáme dvoch ambicióznych kolegov/kolegyne na pozíciu grafikov / grafických designérov. Ponúkame vám:

  • vlastný kreatívny stôl v našom inštitúte s kompletným zázemín a vybavením pre pohodlnú prácu a spoluprácu,
  • účasť na konkrétnych projektoch a zakázkach klientov, v rámci nového online boardu GRAFICI .ONLINE na www.grafici.online, ktorý budeme spoločne rozbiehať,
  • praktická pomoc so zákazkami, poradenstvo, rozvojové stimuly…
  • pravidelné vzdelávanie sa a dovzdelávanie sa v grafike, designe a multimédiách na našich kurzoch ako bezplatný účastník

Vaše aktuálne zručnosti a skúsenosti v grafickom designe a práci v programoch (Photoshop, Illustrator, InDesign) nemusia byť expertné ))) – rozhoduje osobný záujem, motivácia, chuť  učiť sa v každej pozícii, prokreatívne otvorené myslenie a čo bude potrebné nabrať, raz-dva naberiete s nami -:)

Ak máte záujem o viac info, neváhajte a ozvite sa na: info@digitaldesign.sk a dohodneme si stretko, kde preberieme podrobnosti.

Jaroslav Verlík