Od januára 2016 otvárame tri nové špecializačné komplexné kurzy

Okrem už tradičných a ,,ostrieľaných“ grafických kurzov a odborov sme v poslednom období zaznamenali aj stúpajúci záujem o ďalšie špecializácie v oblastiach digitálneho dizajnu a multimédií. Keďže sme tu  pre vás a hlavne – vieme vám vyhovieť – od januára 2016 spúšťame tri úplne nové špecializačné komplexné kurzy:

SPE1: eLearning dizajn
SPE2: Dizajn marketingových prezentácií
SPE3: Pohyblivá grafika a efekty

Kurzy majú podobnú štruktúru ako aj akreditované odbory a v novom roku ich takisto postúpime na akreditačné konanie. O čo v týchto kurzoch pôjde, sa dočítate už v najbližších dňoch, kedy uploadujeme príslušné obsahy a osnovy. V skratke si ich ale aspoň zhŕňme:

SPE1: eLearning dizajn je na Slovensku zatiaľ unikátny kurz pre špecialistov v oblasti vývoja digitálnych vzdelávacích obsahov a možností využívania mobilných technológií a optimalizácie obsahov pre nich – to všetko v rámci nového mladého odboru nazývaného mLearning dizajn (doposiaľ eLearning). Tento typ vzdelávania je určený najmä lektorom, učiteľom, školiteľom, prezentátorom, personalistom, marketérom a všetkým ostatným, ktorí sa chcú naučiť, ako nasadiť do svojich aktivít rôzne digitálne prostriedky (elearningové kurzy, webináre, elektronické testy, vzdelávacie hry, scenárove aplikácie, interaktívne simulácie atď.). Kurz poskytuje kľúčové vedomosti a zručnosti pre prechod z tradičného vzdelávania na modernú kombinovanú formu v rámci metódy známej ako flipped learning.

 SPE2: Dizajn marketingových prezentácií  bude reflektovať stúpajúci záujem o digitalizáciu online predaja, obchodovania a marketovania. Na tomto kurze sa oboznámite s princípmi dizajnovania multimediálnych prezentácií pre online marketing, produktové portfóliá, webináre a všetky ostatné produkty, ktoré súvisia s online obchodovaním a prezentovaním. Dobrou správou pritom je, že vás nebudem trápiť žiadnou výukou na programovacích ani iných zložitých nástrojoch, ktoré nepoznáte. Postačí nám k tomu starý dobrý PowerPoint a niekoľko zaujímavých nadstavieb, ktoré sú navrhnuté pre naše účely. Budeme tak mať oveľa viac času venovať sa dizajnu, interaktivite, práci s multimédiami a ostatnej autorskej tvorbe, ktorá obohatí váš biznis o digitálny zručnostný repertoár a poskytne vašim klientom a partnerom elegantné interaktívne zážitky s multimédiami. Toto si nenechajte ujsť!

Do tretice, SPE3: Pohyblivá grafika a efekty je špecializovaný odborný kurz, zameraný na prácu s pohyblivou grafikou a multimédiami v digitálnych projektoch pre web, TV a všetky ostatné zariadenia, ktoré dokážu prehrávať video. Na kurze sa naučíte pracovať s kľúčovou aplikáciou AfterEffects , do ktorej importujete multimediálne prostriedky ako videa, audiozáznamy, texty, kreslenú vektorovú grafiku, alebo fotografie. AfterEffecst vám poskytne úžasnú škálu vizuálnych efektov a profesionálne animačné a kompozičné možnosti pre vytváranie atraktívnych výstupov. Výsledkom vašej práce budú animované a klasické filmy, videá, reklamy,  prezentácie a celý rad ďalších pohyblivých grafík a produktov.

Veríme, že vás nové a z pracovného hľadiska perspektívne odbory zaujali. Ak sa radi a prakticky nepretržite učíte – tak ako my v redakcii – určite príďte! Strávite čas efektívne, tvorivo, hravo a užitočne. A ak týmto získate aj príležitosti aj v pracovnej sfére, tak úplne že super )))

Viac info prinesieme v priebehu sviatkov, počas ktorých zároveň prebehne plánovaná údržba vzdelávacieho systému a update multimediálnych kurzov.

-ver-

Be the first to comment

Leave a Reply