O naše kurzy grafiky cez REPAS, preplatené úradmi práce, môžete požiadať v predlženom termíne

Dobrá správa pre všetkých našich záujemcov o rekvalifikačné akreditované vzdelávanie sa prostredníctvom kurzov REPAS, financovaných úradmi práce – podľa najnovších informácií môžete kurzy grafiky, kurzy grafického dizajnu alebo kurzy tvorby webstránok cez REPAS absolvovať až do konca novembra 2015. Predlženie pôvodného termínu o dva mesiace teda príde vhod najmä pre tých z vás, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru  počas jesene. Ak máte záujem naučiť sa grafiku a digitálny dizajn na kurzoch u nás cez REPAS, pripravili sme pre vás tlačivá a všetky inštrukcie.

Pokyny pre žiadateľov o rekvalifikáciu cez RE-PAS:

  • Stiahnite si elektronicky vyplňovateľnú prihlášku:
    >> Požiadavka na rekvalifikáciu  (PDF, 1MB)).
    (pozn: tlačivo je už aktualizované k zmenám zo dňa 21.7.2015)
  • Formulár prihlášky obsahuje časti: A, B a C.
  • V časti A vyplňte vaše osobné údaje a pošlite nám celý dokument ako bežnú prílohu na emailovú adresu: info@mlearning.sk.
  • V časti B vám prihlášku potvrdíme, opečiatkujeme a doplníme údaje o najbližšom termíne konania. Zašleme vám ju vytlačenú klasickou poštou na papieri.
  • Celé tlačivo prihlášky odovzdáte na vašom Úrade práce pre schvaľovanie. Tlačivo musí byť odovzdané najmenej 14 dní pred začiatkom aktivity.

Všetky otázky a info vám poskytneme na tel. 0948 203 003, alebo info@mlearning.sk. Ak potrebujete viac informácií k projektom RE-PAS navštívte webstránky Úradu práce, alebo si stiahnite oficiálne informačné letáky, kde sa dozviete viac:

>> Informačný_leták_REPAS (PDF)
>> Požiadavka_na_rekvalifikáciu-základné_informácie (PDF)

certifikat

Be the first to comment

Leave a Reply