K našim komplexným kurzom pribudli aj nové denné školenia

Kolegovia, mnohí z vás sa zaujímali aj o menšie tématické školenia k rôznym témam z oblasti grafiky, designu a multimédií. Keďže doposiaľ sme poskytovali zväčša komplexné a tématicky rozsiahle kurzy, rozhodli sme sa zriadiť pre vás aj menšie aktivity, ktoré môžu slúžiť  nielen pre začiatočníkov ale aj pokročilejších účastníkov ako dovzdelávacie aktivity na zvolené témy, ktoré by vás zaujímali. Pôjde o jednodenné školenia, so začiatkom od 11.00 hod. v danom  dni a koncom o 16.00 hod. v našej učebni v Košiciach. Tento čas je zvolený zámerne aj pre dochádzajúcich z väčšej diaľky, dokonca je takto možné prísť ,,na otočku“ aj z Bratislavy (príchod ranného IC do Košíc je 10.20 hod. a odchod večerného IC smerom do Bratislavy je 17.35 hod.).

Zriadenie takýchto školení nie je pre nás žiadny problém, nakoľko komplexné kurzy sa skladajú práve z týchto dielčích tématík a predmetov. Školenia sme však trošičku rozšírili ešte aj o praktické bloky, s galériami ukážok, prerábok, designérskych rozborov a dokonca aj s časom na konzultácie pre účastníkov, ktorí môžu priniesť vlastné materiály, aby sme sa na nich spoločne pozreli a pomohli. Zaujímavá je aj cena – všetky jednodenné školenia na akékoľvek témy u nás stoja 88 €. Minimálny počet účastníkov sú traja pre prezenčné školenie a od jedného účastníka otvoríme termín aj online, formou videokonferencie v reálnom čase, so zdieľaním obrazoviek. Ako predprípravný bonus získate aj prístup do nášho vzdelávacieho systému, kde nájdete témy školení spracované ako multimediálne prednášky, ukážky a úlohy.

Rozpisy aktuálne vypísaných termínov jednodenných školení nájdete vždy v pravom stĺpci na úvodnej stránke, podobne ako aj termíny pre komplexné akreditované kurzy a softvérové tréningy. Ak máte zaáujem o vlastné termíny alebo vlastné témy, stačí napísať na email a urobíme pre vás, čo sa dá -:)))

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:
Jaroslav Verlík
tel. 0948 203 003
e-mail: info@mlearning.sk

Poznámka: V prípade, že nedvíhame telefón, práve vzdelávame. V takom prípade prosíme o napísanie mailu, odpovieme v čo najkratšom čase!

Be the first to comment

Leave a Reply