Corel vypustil do sveta najnovšiu verziu X8 pre študentov a domácnosti

Podľa očakávania Corel uvoľnil v týchto dňoch do predaja študentskú a domácu verziu svojej vlajkovej softvérovej lode – kreatívnej sady programov Corel Home and Študent Suite X8. Cena sa v porovnaní s verziou X7 nezmenila a tak za necelých 100 EUR si môžete zaopatriť plne funkčnú verziu CorelDRAW X8 a Corel PhotoPaint X8, spolu s niekoľkými podaplikáciami a podpornými službami. Verzia Home and Student Suite X8 je síce nekomerčná, ale pre výuku a domáce nekomerčné používanie je ako stvorená.

Ak sa chcete naučiť v Coreli pracovať, teda kresliť vektorovú grafiku, sádzať tlačoviny a pracovať s digitálnymi fotografiami, môžete navštíviť náš kurz a získať ucelené a koncepčné vedomosti a zručnosti, aby ste rýchlo mohli začať v Coreli tvoriť. Kurz nájdete kliknutím na baner v pravom stĺpci, alebo KLIKNUTÍM SEM.

Home and Student Suite X8 si môžete kúpiť na oficiálnej stránke na tomto linku:  http://www.coreldraw.com/en/product/home-student/?topNav=en%3Futm_source%3DCORPfacebook&utm_medium=media&utm_campaign=SMPRDRAW&utm_content=HS

Be the first to comment

Leave a Reply