AKR1234 | Prvý jarný termín akreditovaných odborov designu otvárame už čoskoro!

Poďte k nám študovať grafiku a digitálny design! V horizonte dvoch týždňov otvoríme nový termín nášho semestrálneho akreditovaného štúdia AKR1234 – Digitálny design a multimédiá. Termín pobeží online naživo na hodinách, kde budeme preberať nové témy, nácvik, ukážky, konzultácie a designérske rozbory. Popritom budete študovať aj v našej online učebni z videokurzov a teórií odborov digitálneho designu a robiť si praktické projektíky, ktoré následne na hodine designérsky rozoberieme.

Naše štúdium je vhodné aj pre úplných začiatočníkov – preberáme všetko od začiatku, po poriadku, aby ste sa zorientovali v branži a začali naberať vedomosti o designe a praktické zručnosti práce v programoch.

Na kurz sa môžete prihlásiť aj cez KOMPAS z Úradu práce a to aj v tomto období – úrady práce žiadosti prijímajú aj schvaľujú.. Ak sa opatrenia medzičasom trochu rozvoľnia a bude to možné, budeme mať aj stretká v učebni. Ak ste z väčšej diaľky a nebudete môcť na stretká v Košiciach, o nič neprídete, nakoľko priamo z učebne prebieha online prenos so zdieľaním obrazovky a výkladom atď.

Poznámka: termín začiatku tohto termínu si definitívne stanovíme na základe spoločnej dohody tak, aby čo najviac vyhovoval vám všetkým!

VIAC INFO: 0948 203 003, email: info@digitaldesign.sk