Adobe Photoshop: nový modul 5: Koláže, montáže, digitálna chirurgia

Počas týchto dní dokončujeme úplne nový modul do kurzu Adobe Photoshop Start v našej online učebni. Modul č. 5 má názov Koláže, montáže a digitálna chirurgia. Zaoberá sa pokročilejšími tématikami pri úpravách obrázkoch, ale aj ich kombinovaní, vylepšovaní a montážiach s inou grafikou. Poodhalíme aj tajomstvá digitálnej plastickej chirurgie a technikyh rekonštrukcie – napríklad odstraňovanie tukových vankúšov, vyrovnanie úsmevu, zväčšenie očí alebo poprsia, nadvihnutie zadočku a mnohé ďalšie výkony, ktoré sa bežne používajú v reklamnej, propagačnej a produktovej grafike.

Samozrejme, ku kurzu majú prístup všetci účastníci našich kurzov, ktorí si ako obvykle najprv v online učebni prípravne pozrú základy a témy a následne riešime veci prakticky na hodinách v učebni (alternatívne aj online formou videokonfery so zdieľaním obrazoviek – vzdialenejší účastníci).

Keďže neustále poskytujeme spätnú podporu aj ukončeným účastníkom našich kurzov, na požiadanie vám môžeme bezplatne reaktivovať vaše konto a viete si pozrieť alebo osviežiť čokoľvek zo starších aj nových tém a modulov.

-ver-

 

Be the first to comment

Leave a Reply