Absolventi o nás

Milí naši absolventi, ak máte záujem povedať aj ostatným svoj názor na naše kurzy, pošlite nám ho zhrnutý do niekoľkých viet na email: info@mlearning.sk. Vaše zhodnotenia kurzov neselektujeme a uverejníme aj kritické pripomienky, ak nie sú osočujúce, vulgárne a podobne.


Absolvovala som kurz AKR1- Grafický design – reklamná a propagačná grafika. A rada by som ho odporučila všetkými 10 *. Určite aj pre všetkých začiatocnikov, nakoľko aj ja som bola jednou z nich. Školenie prebieha v menších skupinkách a pán Verlík sa snaží prispôsobovať osnovy podla potrieb  každého účastníka. Školenie prebieha tromi rôznymi formami: Online prípravou formou pdf prezentácií a výukových kurzov, ďalej Klasickou výučbou na mieste a Online školeniami.

Každá forma má svoje výhody. Pri príprave sa viete vrátiť k jednotlivým slidom, prechádzať si ich vlastným tempom a teoretické veci hneď skúšať aj prakticky. Hodiny v Košiciach sú zase prijemne interaktivne a idealne na individuálne otázky a riešenia problémov. Počas nich  sa zároveň prechádzaju vypracované práce, ktoré boli za úlohu. A pri online stretkách prebieha vyučba velmi efektivne. Pan Verlík cez zdieľanú obrazovku ukazuje praktické príklady a tzv. Tips & Tricks, kde sa človek naučí kopec klávesových skratiek a iných fínt, na ktoré by ste sami neprišli.

Zároveň chcem veľmi vyzdvihnúť pána Verlíka za jeho ľudský prístup. Je to človek, ktorý vás chce v prvom rade naučiť a pomáha a vysvetľuje vám dovtedy, kým vy nie ste spokojní. Aj nad rámec zaplatených hodín a na úkor svojho času. Je mi ľúto jedinej veci, že som nestihla všetky AKR.

Anna Leskovjanská, Sp. Nová Ves, Soitron 

Spokojnosť.
Anna Heveryová, Prešov

S kurzom som veľmi spokojná, splnil moje očakávania, nabrala som viac informácií než som čakala. Praktická časť bola veľmi kreatívna, ,,domáce úlohy,, som robila s radosťou a nadšením. Veľmi kreatívny kurz! Ďakujem za váš čas, trpezlivosť a odhodlanie naučiť nás všetko čo sa dalo.
Gabiela Kočišová, Orava

Kurz dobre vysvetľuje predkladané problematiky, vo vhodnom rozsahu informuje uchádzača. Privítala by som ešte viac webinárov.
Eva Babušová, Košice

Výborná vzájomná komunikácia a spokojnosť.
Barbora Bélová, Banská Bystrica

Výborný prístup, efektívne vzdelávanie, pohotová komunikácia, prístupné učebné pomôcky
Zuzana Brzáčová, Košice

Minulý rok som u vás absolvovala kurzy grafiky a webdesignu. Hneď na úvod sa Vám chcem poďakovať za všetko, čo ste ma naučili a priviedli ste ma tak k tej najkrajšej práci na svete! 🙂 Dnes už pracujem naplno 24/7.
Andrea Altpergerová, Zvolen

Tento kurz bola dobrá voľba, teda aj sprostredkovateľ, z dôvodu získania širokého rozhľadu, množstva informácií a skúseností. Je robený dobrou formou.
Dušana Namešpetrová, Prešov

Kurz mi rozšíril vedomosti v práci s InDesignom, pochopila som súvislosti a pravidlá v propagačnej grafike – tieto vedomosti a zručnosti určite využijem pri tvorbe časopisu a inej grafiky, ktorým mám v pláne sa venovať.
Alexandra Goga Bodnárová, Košice

Páčil sa mi neobmedzený prístup k online kurzom. Veľmi dobre spracované pre začiatočníkov a možnosť kedykoľvek sa k nim vrátiť.
Zuzana Kutašová, Prešov

Dobre vysvetlené fungovanie jazykov HTML5 a CSS3. Po ukončení kurzu mám dobrý základ k ďalšiemu vzdelávaniu.
André Mitera, Michalovce

Na kurze sa mi veľmi páčilo, lektor je liberálny, ochotný a stále nápomocný. Jediná vec, ktorá mi prekážala, bola rozdielna verzia programu, v ktorom sme pracovali – lektor vysvetľoval a pracoval v staršej verzii Dreamweaveru, čo niekedy spôsobovalo zbytočné zdržanie, keďže viacerí sme mali už novšie verzie. Inak je to super kurz, odporúčam!!!
Nikoleta Končíková, Michalovce

Celý proces výučby bol pre mňa inšpirujúci a poučný, pre môj ďalší pracovný vývoj.
Andrea Puškášová, Košice

Páči sa mi, že sa na mieste rieši akákoľvek požiadavka, problém.
Alena Hildebrandová, Košice

Vysoká úroeň kurzu, s individuálnym prístupom p. Verlíka, ochotného komunikovať aj mimo vyučovacích hodín. Odporúčam každému, kto má ochotu sa vzdelávať v tomto smere.
Ľubica Gašparová, Košice

Kurz mi veľmi pomohol k zdokonaleniu mojej práce s grafikou
Patrik Šilon, Kežmarok

Som veľmi spokojná. Kurz ma posunul v práci s grafikou. Forma učenia aj spracovanie elearningovej časti boli pre mňa zrozumiteľné.
Janka Andraščíková, Prešov

Kurz bol príjemnou a náučnou formou vzdelávania. Spokojnosť a plno informácií.
Katarína Mihaličová, Medzilaborce

S kurzom som bola maximálne spokojná, rada by som si ho predĺžila ešte aspoň o mesiac… 🙂
Dušana Feková, Prešov

Názorné ukážky skracujú čas učenia. Učenie je názornejšie a menej namáhavé, než čítanie textov. Na začiatku kurzu by som ale uvítala podrobné informácie na technické požiadavky. Zvlášť upozorniť na potrebu novšieho operačného systému.
Mária Jurková, Košice

Bola som veľmi spokojná od začiatku – prvej mailovej komunikácie, až do konca kurzu. Lektor sa mi plne venoval, tým že som bola sama, sme mohli rešiť presne to, čo pre prácu potrebujem. Vyhoda bola, ťe keďže sám InDesign používa v profesionálnej praxi, poradil mi veľa praktických vecí, ktoré využijem. Ešte dnes, po mesiaci, som niečo nevedela spraviť a obratom mi odpísal. Budem vás určite odporúčať.
Veronika Kocvárová, Poprad

Organizácia výborná, pozitívny prístup lektora. Som spokojný.
Tomáš Ratyč, Humenné

S kurzom som bol veľmi spokojný. Adekvátne zastúpená bola teória aj prax. Po jeho absolvovaní som mal prehľad o najdôležitejších pravidlách a princípoch, ktoré treba pri vytváraní grafických materiálov dodržiavať. Z vlastnej skúsenosti tiež odporúčam si vytvárať čo najviac ,,domácich úloh” – a skúšať si naučené veci doma. Ľahšie si zapamätáte, čo ste sa naučili a budete schopní jasnejšie sformulovať otázky, ktoré sa chcete na kurze opýtať.”
Igor Kupec, Košice

Vopred pripravené multimediálne kurzy vo vzdelávacom systéme sú podľa mňa výborne spracované. Ja ako začiatočník v danej oblasti som mala obavy, či dokážem pochopiť a naučiť sa aspoň niečo z toho, ale bola som milo prekvapená zrozumiteľnosťou a jednoduchosťou kurzov, ktoré mi pomohli nielen zorientovať sa v daných oblastiach, ale hlavne som sa naučila to, čo som chcela. Veľmi pozitívne hodnotím časovú prispôsobiteľnosť kurzov a možnosť konzultácie s lektorom online.
Helena Radzová, Námestovo

Kurz bol veľmi super. Aj po teoretickej aj po praktickej časti. Zlé vlastne povedať nemám čo a odporúčam ho každému kto má záujem a chce mať poňatie, o čom je grafika 🙂
Martin Široký, Košice

Multmédiá mi veľmi pomohli v domácej časti štúdia aj na praktických cvičeniach v učebni. Šetria čas, vedel som sa k nim kedykoľvek vrátiť, skrátka všetko je ok.
Marcel Strinka, Revúca

Bol to môj prvý kontakt s elearningom a bolo to veľmi pozitívne, tak ako aj stretnutia s pánom Jaroslavom Verlikom 🙂 Týmto ho aj pozdravujem a držím celému mLearningu palce 🙂
Adam Demeter, Košice

Programy na stiahnutie boli v českej verzii. Netušila som, že okrem hlavnej ponuky budú všetky ostatné ponuky v angličtine. Z dôvodu, že anglický jazyk neovládam bol to pre mňa problém. Celkovo však hodnotím za 1 celkový rozvrh aj priebeh kurzu a aj prístup a odbornosť lektora.
Alena Baranová, Prešov

Kurz bol obohacujúci a náučný.
Martin Kiman, Košice

Páčila sa mi možnosť online štúdia a prístup lektora
Štefan Jevin, Humenné