Kurzy REPAS a KOMPAS+

aktulizované k 18.7.2017:

Dobrá správa pre všetkých záujemcov o akreditované vzdelávanie, hradené Úradmi práce prostredníctvom projektov REPAS alebo KOMPAS+ – naše kurzy grafiky, grafického designu, kurzy webdesignu a tvorby webstránok, ako aj kurzy interaktívneho designu a multimédií môžete u nás absolvovať aj v roku 2017 a váš Úrad práce vám preplatí kompletné náklady na kurz. Pripravili sme pre vás tlačivá a všetky inštrukcie.

POZOR!!! Od 18.7.2017  došlo k istým zmenám – zatiaľ čo doterajší projekt REPAS bude fungovať do konca augusta 2017 za nezmenených podmienok (nové podmienky údajne budú známe až v septembri), pre uchádzačov o zamestnanie vo veku do 29 rokov pribudla možnosť absolvovať u nás vzdelávanie cez nový projekt KOMPAS+ ako tzv. kompetenčný kurz. V rámci KOMPAS+ vám okrem kurzovného uhradí ÚP dokonca aj cestovné a stravné náklady.

Vyberte si akreditovaný program

V rámci celkového akreditovaného programu Digitálny dizajn a multimédiá máme pre  vás  pripravené kombinácie dvojíc možných akreditovaných odborov (teda dvojodborové zamerania), alebo jedno komplexné Semestrálne akreditované štúdium. Tieto programy sú pre vás zostavené tak, aby vám poskytli skutočne kvalitnú rekvalifikáciu s rozsahom a obsahom ako nikde inde! Vyberte si:

> DIGITÁLNY DESIGN A MULTIMÉDIÁ – dvojodborové zamerania
(osvedčenie o akreditovanom vzdelávaní, MŠ SR)

Možnosti:

>> DIGITÁLNY DESIGN A MULTIMÉDIÁ – semestrálne akreditované štúdium
(osvedčenie o akreditovanom vzdelávaní, MŠ SR)

Pokyny pre žiadateľov o štúdium cez REPAS alebo KOMPAS+

Ak ste si vybrali,  nižšie sme pre vás pripravili elektronicky vyplňovateľné formulár PDF, ktorý obsahuje všetky oficiálne tlačivá od úradu práce, ktoré potrebujete vyplniť pre podanie žiadosti o preplatenie rekvalifikácie / kompetenčného kurzu:

 • Stiahnite si elektronicky vyplňovateľnú prihlášku:
  >> 2017 Tlačivo požiadavky REPAS (PDF e-formulár) – platné do 31.8.2017
  >>2017 Tlačivo pożiadavky KOMPAS+ (PDF e-formulár, platné od 18.7.2017)
  (Pred vyplnením sa informujte na svojom ÚP, či máte vyplniť tlačivo pre REPAS, alebo KOMPAS+)
 • Formuláre prihlášky obsahujú časti: A a B.
 • V časti A vyplňte vaše údaje a pošlite nám celý dokument ako bežnú prílohu na emailovú adresu: info@mlearning.sk.
 • V časti B vám prihlášku potvrdíme, opečiatkujeme a doplníme údaje o najbližšom termíne konania. Zašleme vám ju vytlačenú klasickou poštou na papieri.
 • Celé tlačivo prihlášky odovzdáte na vašom Úrade práce pre schvaľovanie.

Ak potrebujete poradiť, kedykoľvek nás kontaktujte:
Tel. 0948 203 003 (v prípade nezdvihnutia vzdelávame!)
info@mlearning.sk

 

CERTIFIKAT_DTP