Formy vzdelávania

Sme moderná inštitúcia a naše vzdelávacie aktivity preto môžete absolvovať v niekoľkých formách. Väčšinou ich kombinujeme podľa potrieb a vašich možností tak, aby bol každý vzdelávací program pre vás prístupný kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek -:)

Praktické stretnutia v učebni >> PREZENČNE

Klasické prezenčné stretnutia poriadame v učebni v Košiciach každý pondelok po celý deň. Preberáme najmä praktické ukážky, projekty, dizajnérske rozbory, nácvik, pokročilé témy, tipy a triky, vaše otázky a odpovede. Plne vybavená učebňa poskytuje priestor pre 5 – 8 účastníkov. Samozrejmosťou je u nás ochota, individuálny prístup, flexibilné podmienky realizácie, prispôsobenie termínov.

Online konzultácie naživo >> PREZENČNE

V tejto forme ide o vzdelávanie v reálnom čase, cez internet. Lektor a účastníci si dohodnú termín online stretnutia a vzdelávanie následne prebieha naživo – súčasťou je spoločné audio, video, zdieľanie obrazoviek, cvičných podkladov a podobne. Výhodné najmä pre vzdialenejších účastníkov z väčšej diaľky, ktorí v tejto verzii nemusia nikam cestovať a predsa sú organizovaní a vzdelávaní, akoby boli na klasickom stretnutí v učebni.

Online vzdelávanie dištančne >> LMS

Samostatné / dištančné vzdelávanie sa z multimediálnych podkladov (elearningové kurzy, videotutoriály, multimediálne prednášky s teóriami, ebooky, cvičné podklady, elektronické testy, úlohy) v našom vzdelávacom systéme LMS. Prihlásenie sa menom a heslom. Výhodné v prípade, ak sa chcete učiť úplne sami a sami si organizovať kedy a koľko sa naučíte. Nikam necestujete, zostávate doma, prístupné máte obsahy nonstop. V rámci dohľadu nad vašim vzdelávaním budeme v LMS systéme kontrolovať priebeh vášho sebavzdelávania a výsledky vami absolvovaných kurzov / modulov / testov.

Kombinované vzdelávanie

Ako sme už spomínali vyššie, najčastejšou realizáciou bývajú zmiešané formy vyššie spomenutých možností. Tie poskytujú maximálnu flexibilitu a variabilitu riešení a ponúkajú vám pri vzdelávaní vysoký komfort. Je to ideálne riešenie napríklad pre vzdialenejších záujemcov o kurzy, ktorí tak môžu ušetriť kopec peňazí a času – teoretické časti kurzov absolvujú z domu formou LMS alebo Prezenčne LIVE či Klasicky Prezenčne a absolvujú tak prax, projekty a konzultácie.

Individuálne vzdelávanie

Je variantou kombinovaného vzdelávania s tým, že aktivity neprebiehajú skupinovo, ale individuálne. Jediným rozdielom je, že osobné prezenčné aktivity prebiehajú u klienta, alebo v privátnej školiacej miestnosti u nás (teda mimo skupinovej učebne). Dokážeme tak garantovať nezvýšenú cenu s rovnakým vzdelávacím výsledkom.

Výjazd s mobilnou učebňou

Ak ste škola, organizácia, alebo iná uzavretá skupina, kontaktujte nás a pricestujeme priamo za vami a to kdekoľvek na Slovensku – disponujeme plne vybavenou notebookovou mobilnou učebňou pre 5 účastníkov v jednom termíne.

Softvérová výbava a alternatívy

K prezenčnej výučbe v našej učebni používané notebooky s legálnou softvérovou výbavou produktov Adobe radu CS5.5 a CS6: Acrobat, InDesign, Illustrator, Photoshop, Animate / Flash, Dreamweaver, After Effects, Premiere Pro, Audition, Encore, Captivate, Presenter , ďalej balíky MS Office: Word, Excel, PowerPoint. K týmto programom sme v prípade vášho záujmu schopní poskytnúť výuku v alternatívnych bezplatných softvéroch (freeware): GIMP, Scribus, Inkscape a Libre Office. Od augusta 2015 vyučujeme aj v produktoch spoločnosti Corel.

Skúšobné verzie produktov CS6

ucebna