Lektori

Sme malý ale všestranne zameraný kolektív trvalo učiacich sa a v reálnej praxi skúsených lektorov. Sme nadšení a motivovaní ľudia. Čo robíme, to aj školíme.

jaroslav.verlik

Jaroslav Verlík

lektor a konzultant pre odbory digitálneho dizajnu a multimédií
zakladateľ portálu mLEARNING.sk

Podrobné info a profesná štruktúra NA TOMTO LINKU

foto

Mgr. Art. Jozef Kruželák

graphic designer, webdeveloper
elearning developer
Absolvoval Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave, Fakulta architektúry, odbor Produktový dizajn. Praktické skúsenosti a zručnosti v oblasti počítačovej grafiky a grafického dizajnu získaval najmä v reklamných agentúrach a vzdelávacích spoločnostiach. Aktuálne pôsobí ako grafik, webdesigner a elearning developer v spoločnosti Andromedia SK Košice. Uvedené špecializácie zároveň učí ako lektor.

gabi

Mgr. Gabriel Jánosdeák

andragogický špecialista
elearning designer
V roku 2014 úspešne ukončil druhý stupeň VŠ štúdia na Prešovskej Univerzite v Prešove v odbore andragogika, teda výchova a vzdelávanie dospelých a úspešne obhájil záverečnú prácu na tému e-learning vo vzdelávaní dospelých – proces a metodika tvorby e-kurzov. Profesijne sa venuje vytváraniu podkladov pre e-learningové kurzy, vytváraniu digitálnych vzdelávacích kurzov, ako aj navrhovaniu vzdelávacích aktivít. Aktívne sa vzdeláva v oblasti softvéru na výrobu i úpravu multimediálneho obsahu. Je najmladším členom tímu spoločnosti Andromedia SK, ktorá je zároveň jeho prvou pracovnou stanicou po ukončení štúdia. V mimopracovnej oblasti sa zaujíma o informačné technológie, šport a hudbu.

Ďalšie projekty

Edutest SK
test & training systems
info@edutest.sk
www.edutest.sk

eAUTOŠKOLA.sk
prvá online učebňa pre všetky autoškoly
info@eautoskola.sk
www.eautoskola.sk

Veterany EU
najčítanejší spravodajský portál
o veteránoch a historickej technike v SR a ČR
info@veterany.eu
www.veterany.eu

Tiráž a copyright

(c) 2012-2016 Digital design, tel. +421 948 203 003, info@mlearning.sk, www.mlearning.sk. Všetky práva vyhradené! Používanie obsahov z tohto portálu iba s výslovným súhlasom prevádzkovateľa.Autorské práva k odkazovaným materiálom aj použitým obchodným značkám a ochranným známkam sa vzťahujú k ich autorom, majiteľom a držiteľom.
Copyright: 
On this website we use registered trademarks of companies Adobe, Corel, Microsoft, Hogan and others. We respect fully their business and copyrights.